^Uz augšu

 • 1 Apkures sistēmas
  Mūsu uzņēmums spēj realizēt daudzveidīgus mūsdienu apkures sistēmu montāžas darbus,piedāvājam visu veidu siltumsūkņu, cietā kurināmā katlus, elektrisko un gāzes katlu montāžas darbus kā privātmājas, tā arī dažādos atpūtas un izklaides objektos, birojos un ražotņu telpās.
 • 2 Īpaši plāna siltumizolācija KORUNDS
  (1 mm Korunda = 50-60 mm minerālvates). Uzklāj kā krāsu, darbojas kā siltuma šķērslis! Pēc konsistences parasto krāsu atgādinošs, ļoti plāns siltuma izolators Korunds ir suspensija, kuru var uzklāt jebkurai virsmai. Pēc izžūšanas veidojas elastīgs polimēru pārklājums, kam piemīt Unikālas siltumizolācijas īpašības
 • 3 Cooper & Hunter siltumsūkņi
  Jaunums Latvijas tirgū - Cooper & Hunter klimata iekārtas. ТМ Cooper&Hunter iekārtu galvenās priekšrocības ir augsts drošuma līmenis, unikāli tehniskie raksturojumi, mūsdienīgs dizains un plašs asortiments. Visas šīs īpašības kopumā spējīgas apmierināt jebkura patērētāja pieprasījumus.
 • 4 Santehniskie darbi
  Veicam visa veida un jebkuras sarežģītības santehniskos darbus, izmantojot mūsdienīgas energoekonomiskas tehnoloģijas un tikai augstas kvalitātes produkciju. Veicam (privātmājās, daudzstāvu dzīvojamās un sabiedriskās ēkas, birojos, kā arī industriālos objektos)
 • 5 Bioloģiski aktīvi līdzekļi "Aquafor"
  Izmanto dabiskai kanalizācijas cauruļu attīrīšanai, nepatīkamu smaku novēršanai kanalizācijā, notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas sistēmas darba uzlabošanai, izmanto lopkopībā cīņā ar patogēno mikrofloru dzīvnieku atrašanās vietā, piemērots mājdzīvniekiem, izmanto kaķu tualetēs, novērš patogēnisko mikroorganismu attīstību, profilakse kaķiem pret saslimšanu ar zarnu slimībām.

Power Therm

Apkure, santehniskie darbi, siltumizolācija

Language Switcher

 

No 15.10.2015 - 18.10.2015 gaidīsim Jūs starptautiskajā izstāžu centrā (Ķipsalas ielā 8, Rīgā) izstādē "MĀJA. DZĪVOKLIS 2015" 
2.zālē ekspozīcijas vietā Nr. H27
Copyright © 2013. Power Therm  Rights Reserved.